Plastifikuojanti plėvelės kaukė – natūralus produktas, kurio sudėtyje yra jūros dumblių, alginatų, diato mų žemės (molių atmaina, kuri susidarė iš  jūros dumblių telkinių). Originali formulė su unikaliomis fizinėmis, cheminėmis ir biologinėmis savybėmis, pačia  švelniausia tekstūra ir konsistencija. Sumaišant su vandeniu ji įgyja drebučių pavidalo struktūrą, tai leidžia kaukei pačiu smulkiausiu būdu atitikti veido formą, visus odos išlenkimus, tvirtai priglundant prie viso veido , prie visų jo sričių.

 Intensyviai drėkinanti jūros dumblių kaukė veidui su „Aloe Vera“ 

Ši kaukė skatina odos ląstelių intensyvią regeneraciją, padeda išlikti odos drėgmei,  apsaugo odą nuo raukšlių susidarymo, atnaujina odos elastingumą ir tvirtumą. Alijošiaus ekstrakto unikalių savybių dėka, turi savyje  ryškias drėkinamąsias savybes. Ši kaukė prisotina odą  gyvybinėms procesams svarbiomis aminorūgštimis, polisacharidais ir vitaminais (A, B ir E).

 Jūros dumblių kaukė veidui su Ikrais

Ikrų ląstelės labai panašios į odos epidermio jaunų ląstelių sudėtį ir labai turtingos riebiosiomis rūgštimis, aminorūgštimis, mineralinėmis medžiagomis, vitaminais ir kitomis biologiškai aktyviomis medžiagomis. Kaukė idealiai tinka odos ląstelių drėkinimui ir atstatymui. Tinka visiems odos tipams.

 Jauninanti jūros dumblių  kaukė veidui   “Spirulina”

Šis augalas, žalsvai melsvas vandens dumblis spirulina yra vienas iš seniausių augalų žemėje. Spirulinoje labai daug baltymų, mikro ir makroelementų: geležies,  kalcio, vario, magnio cinko, fosforo, seleno;  daug  vitaminų: beta karotino, chlorofilo (organinės geležies šaltinis, o taipogi puiki priemonė  skirta detoksikacijai ir šlakų šalinimui),   fermentų ir daugybės kitų aktyviųjų medžiagų.

Ši kaukė  mažina raukšles ir neleidžia susidaryti naujoms,  gyliai drėkina, prisotina odą  būtinomis  mineralinėmis medžiagomis, maitina, užtikrina didesnį odos tamprumą, suaktyvina regeneracinius procesus, tonizuoja -šis poveikis pastebimas jau po pirmos procedūros ir išlieka ilgam.  Po procedūros jaučiamas nuostabaus gaivumo ir aromato jausmas.

 Jūros dumblių kaukė veidui su arbatmedžio aliejumi ir rausvais moliais

 Arbatmedžio aliejaus dėka, kaukė turi antiseptinių ir priešuždegiminių savybių. Moliai gerai absorbuoja nešvarumus, išvalo ir minkština odą. O aukštas maitinančių ir mineralinų medžiagų  turinys kaukėje remineralizuoja ir maitina odą, prisotinant ja būtinais komponentais ir suteikiant jai švytėjimą. Tinka jautriai ir problematiškai odai.

 Vitaminizuojanti jūros dumbliu kaukė veidui su vakarų Indijos vyšniomis

Sudėtyje esančio acerolio dėka kaukė yra turtingas vitamino C šaltinis,  ši kaukė turi ryškias antioksidanto savybes, ji  sulėtintina odos ląstelių senėjimą. Stimuliuoja kolageno sintezę, suteikiant odai elastingumą. Tinka visiems odos tipams.

 Jūros dumblių kaukė veidui “Balans” su uosio pumpurais

Ši kaukė pašalina negyvąsias ląsteles nuo epidermio paviršiaus, skatina ląstelių atsinaujinimą, mažina riebalų išsiskyrimą,dezinfekuoja. Kaukė skirta riebiai ir poringai odai.

 Jūros dumblių kaukė veidui “Skaistus veidas” su raudonaisiais dumbliais

Skatina odos ląstelių intensyvią regeneraciją, šalina toksinus ir papildo odą deguonimi. Aukšto, polisacharidų turinio raudonųjų dumblių Palmaria Palmata ekstrakto dėka , kaukė “Skaistus veidas”  labai ryškiai aktyvina odos mikrocirkuliaciją ir suteikia jai švytėjimą.  Ji turi ilgalaikį prieš-senėjimo efektą. Tinka visiems odos tipams.

Panevėžyje:

  • Klaipėdos g. 28 B, mob. 8-698-40444
  • Klaipėdos g. 103, mob.8-698-88638
  • Smėlynės g. 112, mob. 8 -677- 58238