Akmenų masažas

AKMENŲ MASAŽAS (su klasikinio masažo elementais)

Akmenų masažo poveikis žinomas jau daugelį tūkstantmečių ir manoma, kad pirmieji karštų akmenų stiliaus masažą pradėjo naudoti havajiečiai, norėdami sušildyti kūną, atpalaiduoti raumenis bei nuraminti dvasią. Dėka akmens savybių išlaikyti šilumą ilgesnį laiką, masažo metu pasiekiamas gilesnis ir stipresnis poveikis nei masažuojant vien rankomis. Taip pat šis masažas dovanoja romantika, paslaptingumą, mistinį ritualą.

Rekomenduojamas: pervargus, patyrus gilų stresą, jaučiant nepagrįstą nervingumą, apatiją, miego sutrikimus. Taip pat šis masažas rekomenduojamas žmonėms, kurie jaučia įvairius nugaros skausmus, kamuoja artrito keliami skausmai.Poveikis: gilus atsipalaidavimas per centrinę nervų sistemą, šalina pastovaus nuovargio sindromą, įtampą, nerimo jausmą, depresinę nuotaiką. Labai suaktyviną kraujotaką, medžiagų apykaitą. Po procedūros dar 2-3 dienas Jus lydi gera nuotaika, jėgų antplūdis, darbingumas ir vidinis ramumas. Darnus įvairios masažo technikos ir šiltų akmenų naudojimas palengvina chroniškus nugaros ir kaklo skausmus, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną.

Nerekomenduojamas: kai padidėjęs kraujospūdis, kai yra problemų su kraujagyslėmis ar limfine sistema, žmonėms sergantiems užkrečiama odos liga, kai odoje yra neužgijusių žaizdų, besilaukiančioms ir žmonėms po operacijų.

90 min. – 45 € 

Būtina išankstinė registracija:

Klaipėdos g. 103, Panevėžys – 8 698 88638