Soleo įdegio kremai

Soleo City

Įdegio aktyvatorius su kofeinu ir bronzuojančiu kompleksu. Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas. Sertifikuotas. 

Soleo Gold

Intensyvus įdegio aktyvatorius su aukso dalelėmis. Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas.Sertifikuotas. 

Soleo Black Pearl

Stiprus parfumuotas bronzatorius su kolagenu. Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas. Sertifikuotas.  

Soleo EGO

Tai stiprus bronzantas su tirozinu, kuris užtikrina greitą poveikį tamsiam ir giliam įdegiui. Kolagenas – drėkina, lėtina senėjimo procesus. Balto beržo ekstraktas – turi  antioksidacinių ir anti-uždegiminių savybių. Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas. Sertifikuotas.

 

Soleo Total Bronzer

Vidutinio stiprumo bronzantas su sviesmedžio ir migdolų aliejais. Turi drėkinančių savybių, lėtina senėjimo procesus.Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas. Sertifikuotas.

Soleo Black Bronzer

Stipraus poveikio įdegio kremas su bronzuojančiu kompleksu, kolagenu bei vitaminu C.Turi drėkinančių savybių, lėtina senėjimo procesus. Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas. Sertifikuotas. 

Soleo Cappuccino

Stipraus poveikio bronzantas su graikinių riešutų ekstraktu. Sudėtyje yra kofeino, pantenolio bei sviestmedžio ir kanapių  aliejų, kurie drėkina bei stabdo odoje vykstančius senėjimo procesus. Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas. Sertifikuotas. 

Soleo SANDY CANDY

Įdegio stiprintuvas su kofeinu, kolagenu bei sviestmedžio ekstraktu. Turi drėkinančių savybių, lėtina senėjimo procesus. Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas. Sertifikuotas.

 

 

Soleo ORANGE CAKE

Įdegio stiprintuvas su tirozinu bei kanapių ekstraktu. Taip pat sudėtyje yra saulėgrąžų aliejaus bei kakavos sviesto, kurie drėkina, maitina odą. Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas. Sertifikuotas. 

Soleo JUNGLE FRUIT

Įdegio kremas su 12 natūralių bronzantų. Alijošiaus ir sviesmedžio ekstraktai drėkina, maitina odą. Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas. Sertifikuotas. 

Soleo TINGLE BELL

Intensyvus įdegio kremas-bronzatorius su Tingle efektu. Sudėtyje yra kofeino bei alavijo ekstrakto. Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas. Sertifikuotas. 

Soleo Collagen

Inovatyvus įdegio kremas – stiprintuvas su kolagenu. Skirtas naudoti deginimosi metu soliariumuose tiek su tradicinėmis UV lempoms, tiek raudonos šviesos terapijos metu (lempos su kolagenu). Sudėtyje yra alavijo, kuris drėkina, ramina odą bei žaliosios arbatos ekstrakto, kuris lėtina senėjimo procesus. Naudojimas: prieš deginimosi procedūras tolygiai užtepkite ant odos. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Pastaba: tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Nėra UV filtrų. Jei atsirado odos sudirgimas, nutraukite naudojimą. Produktas dermatologiškai patikrintas. Sertifikuotas.