Cukraus pasta šalinant nepageidaujamą kūno plaukuotumą išsiskiria tuo, kad išraunami visi mažesni plaukeliai, kurie šalinant plaukus kitomis priemonėmis lieka nepašalinti. Cukraus pasta tepama ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinama pirštais pagal plaukelių augimą. Ši technika nepažeidžia plauko svogūnėlio, odos, plaukeliai nelūžinėja, oda apsaugoma nuo plaukelių įaugimo. Metodas idealus tuo, kad toje pačioje vietoje plaukelius galima šalinti keletą kartų. Švelni cukrinė pasta apvelia plaukelius, bet neprilimpa prie gyvų odos ląstelių. Procedūra mažiau skausminga ir netraumuoja odos. Gali būti šalinami trumpesni plaukeliai – 3 mm ilgio plaukeliai. Plaukų šalinimas atliekamas pirštais plaukelių augimo kryptimi. Cukraus pasta – tai natūralus ir ypatingai švelnus produktas. Cukraus pastos sudedamosios dalys yra cukrus ir vanduo, todėl produktas tinka net ir pačiai jautriausiai odai.

Pirmas iškart pastebimas pokytis yra tas, kad plaukeliai atauga plonesni ir retesni. Kiekviena procedūra klientą priartina prie tikslo atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Be to, plaukelių šalinimas cukrumi puikiai šveičia odą, detoksikuoja folikulus ir poras ir jaunina odą; visa ši papildoma nauda gaunama plaukelių šalinimo cukrumi procedūros eigoje.
Tai yra labai saugus ir švelnus produktas skirtas procedūroms bet kuriai kūno daliai, įskaitant švelnią veido odą, neatsižvelgiant į amžių, odos spalvą ar plaukelių tekstūrą. Pavyzdžiui, jei kam nors plaukuotumas ir nekelia didesnių problemų, reguliarios plaukelių šalinimo cukrumi procedūros pašalina nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, kurios krenta į poras ir folikulus.

Procedūros pavers sausą ir blyškią odą gyvybinga ir švelnia kaip šilkas. Net moterys, kurias vargina išsiplėtusios venos, sausa egzema ar diabetas, gali reguliariai gauti plaukelių šalinimo cukrumi procedūras. Kiekvienas nusipelnė džiaugtis skaisčia, šilkine oda be nepageidaujamų plaukelių.

Depiliacija cukraus pastą yra tokia švelni, kad kiekvienas plaukelis, augantis net pačioje jautriausioje ir intymiausioje vietoje, gali būti išrautas. Šalinant plaukelius nėra jokios rizikos, kad atsiras kraujosruvų, nedeginti ar įplėšti odą.

100% natūrali formulė – vanduo ir cukrus, sudėtyje nėra dažiklių ir cheminių priedų, sudėtis nedirgina odos, neiššaukia paraudimo po procedūros.

Kuo šis metodas skiriasi nuo plaukų šalinimo vašku: Daug mažiau skausmingas. Cukrinė pasta nelimpa prie odos – ji netraumuojama. Šalinant plaukus vašku, dažnai jis būna per karštas – rizikuojate nudeginti odą.
Visiškai natūralus produktas, nesukeliantis alerginės reakcijos.

Šalina įaugusius, labai trumpus plaukelius.

Panevėžyje:

Klaipėdos g. 103, mob. 8-698-88638
Klaipėdos g. 28 B, mob. 8-698-40444
Smėlynės g. 112 , mob. 8-677-58238