„Gehwol“ –  vokiečių firmos kosmetinės, gydomosios ir priešgrybelinės priemonės, skirtos profesionaliam pedikiūrui ir naudotis namuose. Šių preparatų pagrindas – natūralios medžiagos.

logo_gerlach_selected.jpg

Pedikiūras – atliekamas pėdų priežiūros prietaisu “Jupiter”, kurį pagamino vokiečių firma GERLACH TECHNIK. GERLACH TECHNIK – iššūkis inteligentiškai pėdų priežiūrai. GERLACH TECHNIK prietaisas “Jupiter” – vienintelis Panevėžyje. Vienas iš pedikiūro aspektų – estetiškai atrodančios pėdos, tačiau pedikiūras taip pat padeda apsaugoti kojas nuo įvairiausių problemų: įaugusių nagų, nuospaudų ar net nagų grybelio. Pedikiūras – suskirdusių kulnų gydymo pradžia. Šiandien yra daug priemonių, kad būtų galima atlikti kokybišką pedikiūrą.

Užsakyti
Panevėžyje, Smėlynės g. 112
mob. 8-620-20700

GERLACH TECHNIK – tai viena iš pėdų priežiūros gamintojų, gyvuojanti daugiau kaip 135 m. GERLACH TECHNIK pagrindas – du mikromotorai: su dulkių išsiurbimo freza ir su skysčio purškimo freza. Mikromotorai reguliuoja frezų, grąžtų, šlifavimo įrankių apsisukimo greitį, veikimo kryptį. Laisvai sukantis frezoms šlifuojamos pėdų nuospaudos, suragėjusi oda, nagai. Purškiamas skystis “suriša”, dezinfekuoja šlifavimo metu susidarančias suragėjusios odos, nagų dulkes.