Depiliacija vaškų– nepageidaujamų plaukelių šalinimas nuo odos paviršiaus – tampa šiuolaikinės moters kasdienybe. Beje, kosmetologai yra pastebėję, kad vasarą šalinti nuo įvairių kūno vietų plaukus skuba ne tik moterys, bet ir vyrai. Juk švelni, prižiūrėta oda yra seksualinio potraukio, gero tono bei šiuolaikinio stiliaus ženklas.

Depiliacija vašku yra viena iš efektyviausių ir plačiai naudojamų plaukų šalinimo procedūrų. Puikiam plaukų šalinimo rezultatui pasiekti, kuris yra švarus ir higieniškas, naudojami „Depileve“ produktai. Depiliacija vašku – vienas iš populiariausių būdų šalinti nepageidaujamus plaukus. Tai efektyvi priemonė, kuri padeda atsikratyti nemalonių pojūčių, kurie lieka po skutimosi peiliuku.

Procedūros pliusai – greitumas ir efektyvumas.

Plaukeliai atauga tik po 3-4 savaičių, o nuolat kartojant jie atauga gležnesni ir retesni. Ilgiau naudojant šį depiliacijos būdą, smarkiai sumažėja tam tikrų kūno vietų plaukuotumas. Deja, to negalima pasakyti apie skutimą ar depiliuojamuosius kremus, putas. Ši procedūra puiki ir tuo, kad tinka bet kokio tipo odai ir bet kokiems plaukeliams šalinti. Vašku plaukelius galima šalinti nuo viso kūno, taip pat ir pačiose jautriausiose vietose – bikinio srityje. Dėl to atliekant šią procedūrą pirmą kartą, ji gali būti šiek tiek skausminga. Dažniau depiliuojant – skauda mažiau. Tam, kad po depiliacijos vašku ne atsirastu išbėrimų,  naudojamos specialios priemones, kurios ne tik pašalina vaško likučius, bet ir ramina bei maitina odą.

Depiliacijos vašku pranašumai lyginant su depiliacija elektriniu depiliatoriumi:

  • sutaupote laiką;
  • metalas (sąlytis su juo) gali sukelti alergiją;
  • elektrinis depiliatorius palieka plaukelius;
  • naudojant ilgalaikę depiliaciją, sumažėja įaugusių plaukų tikimybė;
  • vašku depiliuotis yra pigiau.

Odos priežiūra po depiliacijos

  • Specialūs kremai, losjonai skirti naudoti po depiliacijos, nuramina odą, mažina paraudimą;
  • Bent porą valandų nesimaudykite ir nešlapinkite depiliuotos srities;
  • Keletą dienų nesimaudykite karštoje vonioje, neikite į pirtį, ypač jei turite jautrią odą;
  • 24 val. venkite saulės.

PATARIMAS: Prieš atostogas depiliaciją vašku patariama atlikti porą kartų, tuomet plaukeliai auga daug lėčiau. Tuo metu negalima taikyti jokių kitų depiliacijos būdų – neskuskite, nenaudokite depiliacinio kremo.

Depiliacijos vašku negalima atlikti, jei išsiplėtusios venos, ryškus kapiliarų tinklas odos paviršiuje, jei sutrikusi kojų kraujotaka. Taip pat šis metodas netaikytinas, jei depiliacijos vietoje yra karpų, apgamų, bėrimų, sudirginta, paraudusi ar pleiskanojanti oda.

Panevėžyje:
Klaipėdos g. 103, mob. 8-698-88638
Smėlynės g. 112, mob. 8-677-58238
Klaipėdos g. 28b, mob. 8-698-40444