SPA RITUALAS Thali Sens „POLINEZIJA“ 120 MIN. 72 €

Kai galvojame apie Polineziją, jaučiame ramybę ir regime skaidrią žydrą jūrą, įsivaizduojame neįtikėtino grožio pakrantę, nepaliestą gamtą, jaučiame saldų augmenijos aromatą.… Šių rojaus salų aplinka vilioja atrasti laiko sau, pabėgti nuo viso pasaulio, leisti sau atsipalaiduoti ir pasinerti į atpalaiduojančią kelionę. Polinezijoje laikas tarsi sustoja…. Netikėti potyriai su jūrinės kilmės prancūzų THALION išskirtinai jusles sužadinančiais produktais, švelnus prisilietimas prie odos, „priklausomybę“ sukeliantys aromatai. Atraskite profesionalios prancūzų kosmetikos THALION pasaulį: grožį sukurtą su meile iš jūros dumblių ir jūros mineralų. THALION grožio filosofiją įkvepia jūra ir ją supanti gamta.

Polinezijos ritualo metu atliekamas viso kūno švetimas THALION kūno švetikliu „Kristalų pagunda“, kuris praturtintas kokoso minkštimu ir dumbliais. Oda taps elastinga, glotni ir neįtikėtinai švytės, o kūnas atsinaujins.
THALION Skaidrusis atolo vaškas paskirstomas po visą kūną. Kūnas įvyniojamas į šilkinę plėvelę ir THALION thermoantklodę, užburiamas švelnios šilumos ir grynumo momento…
Skaidrusis atolo vaškas kontakte su THALION Masažo fluidu virsta nuostabiu kremu, kuris leidžia atlikti masažą. Šiame fluide itin daug magnio, kuris gerina masažo metu atliekamų judesių atpalaiduojamąjį poveikį raumenims ir audiniams.

Užbaigiamasis THALION kremas, tarsi vaivorykštė, atskleidžia tikrąjį, prigimtinį odos grožį. Ji įgauna subtilų auksinių perlų atspalvį. Riebi konsistencija ir Tiaros gėlių aromatas atpalaiduoja ir suteikia ilgai išliekantį komforto jausmą. Kokosų aliejus ir riebiosios rūgštys sustiprina natūralias odos apsaugines funkcijas. Noni ekstraktas veikia kaip bio-stimuliatorius, gerina tarpląstelinius mainus, tarsi „pakrauna“ struktūrinius odos proteinus. Oda tobulai pamaitinta, perlų žvilgesys atskleidžia gražų auksinį švytėjimą…