Kūno įvyniojimas „Skaidrusis atolas“, masažas „Vandenyno magija“, 60 min. 48 €

Atraskite profesionalios prancūzų kosmetikos THALION pasaulį: grožį sukurtą su meile iš jūros dumblių ir jūros mineralų. THALION grožio filosofiją įkvepia jūra ir ją supanti gamta.
Skaidrus kūno vaškas paskirstytas po visą kūną, suteikia nepakartojamą maitinantį ir regeneruojantį šydą. Kokosų aliejus intensyviai maitina. Spirulina, kurioje gausu provitamino A, E ir būtinųjų riebiųjų rūgščių, atkuria epidermį ir saugo odos kaip barjero funkciją. Kūnas įvyniojamas į šilkinę plėvelę ir Thalion thermoantklodę ir užburiamas švelnios šilumos, kuri leidžia atrasti ramybę ir giedrą. Oda tampa aksominė, užpildyta ir gausiai pamaitinta.
Skaidrusis atolo vaškas kontakte su masažo fluidu, kuris turi nepakartojamą monoï aromatą, virsta nuostabiu kremu. Didelė jūros vandens ir jūrinių polisacharidų koncentracija papildo organizmą nepakeičiamais mineralais ir mikroelementais, kurie atkuria odos drėgmę ir pusiausvyrą. Šiame fluide itin daug magnio, kuris gerina masažo metu atliekamų judesių atpalaiduojamąjį poveikį raumenims ir audiniams.