Spalvoti spinduliai skleidžia šviesą ir energiją į kiekvieną energijos centrą (čakrą).

Kristalinė lova turi 7 nepaprastai skaidrius ir tiksliai poliruotus kvarco kristalus. Specializuoti kristalai yra nukreipiami į kliento chakras ir nustatomi maždaug 12 colių virš kliento, gulinčio ant masažo stalo. Kiekvienas kristalas dirba su vienu iš septynių žmogaus energijos centrų čakrų.

Spalvoti spinduliai, parinkti, kad atitiktų čakros spalvą, skleidžia šviesą ir energiją per kristalus į kiekvieną atitinkamą centrą ir išvalo, išlygina bei sureguliuoja per mūsų kūną „tekančią“ energiją.Šviesos terapija taip pat veiksminga gydant emocinį sutrikimą, ir kai kuriems žmonėms ji padėjo  dėl miego trūkumo.            Valant ir reguliuojant čakras galima gydyti absoliučiai visas ligas, taip pat suvienodinti kūno  energiją profilaktiškai. Kiekvieną žmogų kristalinė lova veikia unikaliai. Jos gydymas gali vykti įvairiuose lygiuose: tiek fiziniame, tiek psichiniame, tiek emociniame,  tiek dvasiniame. Taip pat kristalinė lova gali būti naudojama norint sustiprinti dvasinį ryšį su aukštesnėmis  jėgomis. Daugelis žmonių, buvę kristalinės lovos seanse teigia, kad:

  • jautė juos užplūdusią energiją;
  • paniro į gilaus atsipalaidavimo, harmonijos su savimi būseną;
  • kūną lengvai kuteno ar dilgčiojo;
  • maudė problemines vietas;
  • po sesijos užplūdo „savęs supratimo“ jausmas;
  • gavo atsakymus į sau rūpimus klausimus;
  • sužinojo ligos priežastis ar būdus ją įveikti.

Kristalinių lovų gydymas yra labai stiprus poveikis žmogaus energetikos srityje.

Sesijos metu reikia būti užsimerkusiam, ramiai gulėti, klausytis muzikos, ar tiesiog, jei norisi, užmigti.  Rekomenduojamos 20, 30, 40 ar 60 minučių sesijos.

Gulėti kristalinėje lovoje galite kasdien, tačiau tarp sesijų turi būtinai praeiti ne mažiau kaip  24 valandos.

Pirmas kartas negali būti ilgesnis kaip 30 minučių.
Kristalinės lovos poveikis ya visiškai saugus. Prieš sesija nėra jokio specialaus pasiruošimo,  tiesiog reikėtų būti ramiam ir atsipalaidavusiam, nesigulti sudirgusiam, su blogomis emocijomis.

Po seanso rekomenduojama išlaikyti ramybę, pabūti vienam.

Užsakyti
Vilniuje,
Savanorių pr. 22,  mob. 8-698-05887
%d bloggers like this: