Kristalinė lova yra Joao Texeira de Faria, visame pasaulyje žinomo kaip John of God, išrasta gydomoji sistema, susidedanti iš specialios formos ir skirtingomis spalvomis šviesą skleidžiančių kvarco kristalų rinkinio. Kiekvienos kristalinės lovos kristalai yra iškasami mažame miestelyje Garimbo de Ouro Brazilijos glūdumoje iš didelio gylio, asmeniškai Dievo John‘o atrenkami ir ilgą laiką formuojami bei ruošiami naudojimui. Kristalinė lova turi 7-is nepaprastai skaidrius ir tiksliai poliruotus kvarco kristalus, nustatomus maždaug 12 colių virš kliento, gulinčio ant masažo stalo. Kiekvienas kristalas dirba su vienu iš septynių žmogaus energijos centrų – čakrų. Spalvoti spinduliai, parinkti, kad atitiktų čakros spalvą, skleidžia šviesą ir energiją per kristalus į kiekvieną atitinkamą centrą. Taip išvaloma, išlyginama bei sureguliuojama per mūsų kūną „tekanti“ energiją. Kiekvieną žmogų kristalinė lova veikia unikaliai. Jos gydymas gali vykti įvairiuose lygiuose: tiek fiziniame, tiek psichiniame, tiek emociniame, tiek dvasiniame. Taip pat kristalinė lova gali būti naudojama norint sustiprinti dvasinį ryšį su aukštesnėmis jėgomis.

Rezervuoti
Vilniuje,
Savanorių pr. 22,
tel.  8-5 2333648        
mob. 8-698-05887

Daugelis žmonių, buvę kristalinės lovos seanse teigia, kad: jautė juos užplūdusią energiją; paniro į gilaus atsipalaidavimo, harmonijos su savimi būseną; kūną lengvai kuteno ar dilgčiojo; maudė problemines vietas; po sesijos užplūdo „savęs supratimo“ jausmas; gavo atsakymus į sau rūpimus klausimus; sužinojo ligos priežastis ar būdus ją įveikti. Sesijos metu reikia gulėti užmerktomis akimis, galite miegoti. Rekomenduojamos 20, 30, 40 ar 60 minučių sesijos. Kristalinės lovos poveikis ya visiškai saugus. Prieš sesija nėra jokio specialaus pasiruošimo. Po seanso rekomenduojama išlaikyti ramybę, pabūti vienam.

VIOLETINĖ spalva / KARŪNOS čakra.
Šia spalva galima gydyti mentalinius susirgimus ir būsenas, susijusias su nervų sistema ir smegenimis. Taip pat – reumatizmą ir būsenas, kurios veikia ir įtakoja inkstus, šlapimo pūslę. Violetinė spalva yra ypatingai traukianti ir raminanti. Ji atpalaiduoja neuronų cirkuliaciją ir aktyvina limfinės sis. judėjimą. Tai padedama kraujui apsivalyti ir pristabdo auglių augimą. Ši spalva taip pat turi poveikį psichinei būsenai, vysto jautrumą.

INDIGO spalva / KAKTOS (Trečios akies) čakra.
Taikoma akių, nosies, ausų, plaučių, astmos gydymui. Mažina įtampą ir stresą, gydo odos nudegimus, opas, egzemą, žaizdas, venų varikozę. Stipriai įtakoja dvasinį ir emocinį lygmenis. Teigiamai veikia hipofizę. Ši spalva žvalina ir tuo pačiu veikia atpalaiduojančiai, gydant ja šalinamas chroniško nuovargio sindromas, žmogus po procedūros jaučiasi žvalus, pailsėjęs.

MĖLYNA spalva / GERKLĖS čakra.
Ši spalva yra šalta, žvalinanti, tonizuojanti ir raminanti. Turi antiseptinių savybių ir yra taikytina visų rūšių skausmui malšinti. Atstato gerklės čakrą ir skleidžia raminančią vibraciją. Rekomenduojama gydant jaudulį, nerimą. Mažina uždegimus(ne tik susijusius su gerklės sritimi), nemigą ir galvos skausmus. Taikytina menstruacijų skausmams mažinti.

ŽALIA spalva / ŠIRDIES čakra.
Gydo širdies ir plaučių ligas, taip pat žaizdas ir galvos skausmus. Daugiausiai taikoma vėžinių susirgimų gydymui. Mažina įtampą ir gydo nervų sistemos ligas(pažeistas nervines skaidulas). Ši spalva atgaivina ir ramina, šalina nemigą ir nerimą. Gerina užkrūčio liaukos veiklą. Skatina optimizmą, nusiraminimą ir materialinę pažangą. Gydo auglius ir astminio pobūdžio susirgimus.

GELTONA spalva / SAULĖS REZGINIO čakra.
Ši spalva suaktyvina neuronų veiklą ir skatina raumenų energijos impulsus. Stimuliuoja liaukų sekreciją. Gerina odos būklę, psichologiniu požiūriu gydo ir palengvina depresijos simptomus. Skatina protinę veiklą, gebėjimą mastyti, vysto logiką ir intuiciją. Gydo širdies ligų simptomus, virškinimą, vidurių užkietėjimą, kepenų negalavimus ir diabetą. Padeda pašalinti druskų sankaupas ir gydant artritą.

ORANŽINĖ spalva / SAKRALINĖ čakra.
Rekomenduojama gydant kasos, inkstų susirgimus, bronchitą, plaučių  negalavimus, šlapimo takų akmenligę, pilvo pūtimą, chronišką reumatizmą, ovuliacijos sutrikimus. Labai palankiai veikia kraujo apytakos sistemą.Tai stimuliuojanti ir spazmus atpalaiduojanti spalva. Kartu raudona spalva naudojama gyvybinių jėgų grąžinimui.

RAUDONA spalva / PAMATINĖ čakra.
Ši spalva veikia gydant storosios žarnos negalavimus, stuburo sutrikimus, mažakraujystę, lytinius organus, nervų sistemą, paralyžių, raumenų sistemos sutrikimus. Stimuliuoja ir žadina nervų sistemą, kraujo gamybą. Atpalaiduoja adrenaliną, aktyvina kraujo apytaką, suaktyvina fizinį kūną. Rekomenduojama anemiškiems, išsekusiems ir silpniems žmonėms. Naudojama gydant įvairaus pobūdžio uždegimus.

%d bloggers like this: