Naujiena! Jontoforezės pieštukas

Ši priemonė stiprina, bei regeneruoja odą, mažina maišelius po akimis, lygina ir stangrina odą. Senstant ir dėl įvairių  žalingų aplinkos veiksnių mūsų  oda plonėja, praranda elastingumą ir stangrumą. Dažniausiai šie  defektai atsiranda  aplink akis, pirmiausia paakiuose.  Neretai dėl to patinsta oda ir atsiranda vadinamieji akių maišeliai. Jontoforezės pieštukas  suteikia galimybę pačiam atlikti procedūrą. Ši priemonė turi ir daugiau privalumų: ji stiprina ir atnaujina odą. Jau daug dešimtmečių jontoforezė žinoma kaip puikus  fizinės terapijos  metodas, skatinantis aktyvių medžiagų poveikį odai. Jontoforezinis pieštukas stiprina ir atnaujina odą. Nuolat pulsuojanti srovė aktyvina tarp ląstelių susikaupusius jonus, gerina difuziją ir aktyvina ląstelių sintezę.

PROCEDŪROS EIGA

Probleminės veido sritys patepamos aktyviuoju preparatu ir paliečiama odą. Jontoforezės pieštuko smaigaliu. Į odą produktas įvedamas apskritiminiais judesiais. Procedūros metu srovė teka nuo  pieštuko galo per paciento kūną link rodomojo piršto. Keliaudamas elektros laukas pasiima aktyviųjų medžiagų daleles ir tokiu būdu padeda joms patekti į odą.

Jontoforezės pieštukas efektyvus ir be serumo, kadangi gamina ne paprastą pastovią srovę, o pulsuojančią sinusinės formos srovę. Šio sinusinio pulso dažnis 7,8 Hz, stimuliuojantis ląsteles = greitesnis ląstelių skilimas = regeneracija = daugiau naujų ląstelių = stipresnė oda!

Tokia Jonoforezės pieštuko tikroji paskirtis!

Užsakyti
Panevėžyje: 
Klaipėdos g. 103,  mob. 8-698-88638
%d bloggers like this: